Семінар-практикум у форматі диспуту на тему "Як стимулювати розвиток допитливості у дітей дошкільного віку?"

2024-02-27

В дошкільному закладі відбувся семінар-практикум у форматі диспуту на тему "Як стимулювати розвиток допитливості у дітей дошкільного віку?". Педагоги розглянули і практично опрацювали методи для стимулювання розвитку допитливості у дітей та умови, за яких можливий повноцінний розвиток пізнавальних інтересів дошкільників. Практичні методи в національно - патріотичному вихованні розкрила вихователь Ганна Герасименко, в сенсорно-пізнавальному розвитку - вихователь Інна Опіканець, дієві методи в мовленнєвому розвитку - вихователь Тетяна Марченко. Як за допомогою казки розвивати допитливість, продемонструвала вихователь Інна Дуброва, як пізнавати світ чисел і геометричних фігур показала вихователь Марія Коваленко. Кругообіг води в природі, зв'язок повітря і води, чудеса води і фарб розкрила вихователь Валентина Лисак, як за допомогою підручних предметів можна відтворити звуки природи продемонструвала музичний керівник Наталія Пархоменко. Властивості та можливості кави розкрила вихователь-методист Лариса Кумпанська.

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: 9 людей, люди навчаються, дитяча іграшка та стіл