2024-03-02

Вихованці дошкільного закладу були учасниками літературно-музичного фестивалю присвяченого 210-річниці від дня народження Т. Г. Шевченка "Поезія Т.Г. Шевченка - скарб української душі", який відбувся в ДНЗ N 91 "Кобзарик". У виконанні Альони Винниченко, прозвучав уривок з поеми "Сон" - Світає, край неба палає... " Музичний супровід твору виконали: гурт "Веселі нотки" - Поліна Пархоменко, Дамір Степанчук, Софія Руссу, Владислав Дядя, Софія Халявка та музичний керівник - Оксана Нечушкіна. Підготовку дітей до участі у фестивалі здійснювали: завідувач Олена Перцева, музичні керівники - Наталія Бортнікова, Наталія Пархоменко, Оксана Нечушкіна, вихователі - Ліна Бунелик, Ірина Пашук та батьки. Діти чудово виступили та отримали подарунки.