Андріївські вечорниці

2018-12-13

Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі 13 грудня. Андрій Первозванний входив в число 12-ти апостолів Христа, згідно з переказами, був братом апостола Петра і був покровителем жителів України, Росії та Шотландії. Напередодні цієї дати прийнято збиратися на Андріївські вечорниці.
Андріївські вечорниці супроводжувалися веселими співами, довгими дівочими посиденьками, ворожінням та народними іграми "Калита", "Микита".

Родинні вечорниці пройшли в ДНЗ № 34 "Дніпряночка". Діти разом з батьками пригадали народні традиції - ворожіння, ліплення пиріжків та вареників, кусання калити, а гуморески та народні пісні у виконанні дітей і батьків , додали вечорницям гарного настрою.