• Ви знаходитесь тут:

• Візитка дошкільного закладу

/Files/images/Безымянный.png

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №34 «Дніпряночка»

Розташований в мікрорайоні Митниця за адресою:
18021,м.Черкаси,вул.Гагаріна 53.
Контактні телефони: 33-18-69
Е-meil: dnz34@ukr.net
Завідувач – Перцева Олена Володимирівна.
Дошкільний навчальний заклад працює з 8.00 до 18.00, з 7.30 до 18.00 одна садова група.
У закладі функціонує 13 груп, з них: 3 ясельних та 10 садових

/Files/images/100_1586.JPG
Основними завданнями дошкільного навчального закладу «Дніпряночка» є:

- забезпечення фізичного, соціального та психічного здоров’я вихованців;

- створення середовища, яке надає можливість кожній дитині розвивати природні здібності, реалізувати свої потенційні можливості;

- розвиток високоморальної, компетентної особистості.

Формування творчої компетентності дошкільника через засоби художньо-естетичної діяльності
– це основний напрямок роботи дошкільного закладу.

/Files/images/DSC_0164.JPG

Забезпечують оновлення педагогічного процесу згідно вимог Базового компоненту дошкільної освіти 26 педагогічних працівників. З них мають повну фахову освіту – 9 , неповну фахову освіту – 8 осіб. За кваліфікаційним рівнем педагоги мають: «вищу категорію» - 3 , ІІ категорію – 3, «спеціаліст»-13. Педагогічне звання «вихователь – методист» - 2, «старший вихователь» - 1.

/Files/images/DSC_0078.JPG

Всі працівники дошкільного навчального закладу у тісній співпраці з батьками постійно працюють над покращенням умов перебування дітей в дошкільному закладі. Створені та естетично оформлені осередки життєдіяльності дітей протягом дня, затишні та комфортні групові приміщення. Для реалізації завдань навчально – виховного процесу функціонують музично – театральна зала, спортивна зала, методичний кабінет та кабінет практичного психолога.

/Files/images/100_2166.JPG

Педагоги дошкільного навчального закладу поглиблено працюють за методикою М.О.Зайцева щодо навчання дітей читанню і лічби з 2-ох років та діляться своїм досвідом зі слухачами Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Знайомство з майбутніми вихованцями нашого закладу, які проживають в мікрорайоні, відбувається через організацію спільних свят та розваг.

/Files/images/100_2776.JPG

Наш заклад співпрацює із СШ №17, що допомагає реалізації завдань наступності між дошкільним закладом та школою.

Співпраця з комітетом самоорганізації населення «Митниця» сприяє залученню сімей вихованців до різних заходів, організованих в мікрорайоні.

Дошкільний навчальний заклад
(ясла-садок) № 34 «Дніпряночка»
Черкаської міської ради

Адреса: вул. Гагаріна, 53, м. Черкаси, 18021

Телефон: 33-18-69, 33-72-57

Е-mail: dnz34@ukr.net

Адреса сайту: dnz34.edukit.ck.ua

Завідувач: Перцева Олена Володимирівна

Приміщення дошкільного навчального закладу збудоване у 1993 році.

Проектна потужність - 236 місць, з них: 58 – для дітей віком до 3-х років та 178 – для дітей віком від 3-х років і старше.

У 2017-2018 навчальному році в дошкільному закладі функціонує 13 груп із загальною кількістю дітей 391. З них: 3 групи – 75 дітей ясельного віку, 10 груп – 316 дітей садового віку.

Режим роботи закладу: з 8.00-18.00, одна садова група працює з 7.30-18.00.

У дошкільному навчальному закладі працює 27 педагогічних працівників, з них:

18 педагогів мають повну вищу фахову освіту,

9 педагогів неповну вищу фахову освіту.

За кваліфікаційним рівнем:

- вища категорія -1 особа

- перша категорія -1 особа

- спеціаліст – 25 осіб

- педагогічне звання «вихователь-методист» - 2 особи

Основні принципи діяльності закладу: гуманізм, доступність і рівність можливостей для кожної дитини в реалізації її здібностей; пріоритетність загальнолюдських цінностей.

Основна методична проблема: формування творчої компетентності дошкільника засобами мовленнєвого та художньо – естетичного розвитку.

В дошкільному закладі є музична та фізкультурна зали, медичний блок з ізолятором, кабінет практичного психолога, методичний кабінет.

В кожній групі створене предметно – розвивальне середовище з різноманітними осередками, що сприяють збалансованому розвитку дитини, формуванню у неї елементарних форм життєвої компетентності. Педагоги в освітній діяльності з дошкільниками використовують методику М.О.Зайцева щодо навчання дітей лічбі та читанню; технологію Піснезнайко; освіту для сталого розвитку; технологію використання коректурних таблиць Н.Гавриш; ейдотехніку Г.Чепурного; театр фізичного виховання М.Єфіменко; степ-аеробіку.

Дошкільний заклад оснащений комп’ютерами з підключенням до мережі Інтернет.

Завдяки плану спільної роботи ДНЗ та ЗОШ № 34 забезпечується принцип наступності між дошкільним навчальним закладом та школою.

Колектив навчального закладу щороку бере участь у виставці передових педагогічних технологій, конкурсах, виставках, які проходять на міському рівні.

Проблеми:

- Капітальний ремонт пральні, харчоблоку, умивальних кімнат та кімнат гігієни

- Капітальний ремонт павільйонів

- Заміна обладнання на спортивному майданчику та ігрових майданчиках

- Заміна асфальтного покриття

- Капітальний ремонт басейну